Alın terinizi Paraya Dönüştürün

Y​APS​ATT

en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
1942
ANASAYFA
alın teri, emek, ayakkabı,patik,cam kavonoz,kendin,sen, yapsatt, pazaryeri, sat, al
El emeği ürünler, el yapımı malzemeler ve el işi ürünleri en uygun fiyatlarla yapsatt.com da bulabilirsiniz. kişiye özel tasarımlar
PreviousNext

Yeşilyuva Ayakkabısı

Birinci sınıf deri ve tabandan üretilmiştir. %100 DERİ' den üretilmiştir bayan ayakkabısı fiyatı: 80 TL

Yeşilyuva Ayakkabısı

Birinci sınıf deri ve tabandan üretilmiştir. %100 DERİ' den üretilmiştir bayan ayakkabısı fiyatı: 80 TL

 

EL EMEĞİ ÜRÜNLER

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ EL EMEĞİ GÖZ NURUDUR.HEPSİ ORJİNALDİR,AYAKKABILARIMIZ %100 DERİDİR VE ORTAPEDİKTİR,KENDİ İMALATIMIZDIR,KIŞLIK YİYECEKLERİMİZ ORGANİK ÜRÜNLERLE YAPILMIŞTIR ELYAPIMIDIR.ZAMAK KOLYELERİMİZ DÖKÜMDÜR EL EMEĞİ İLE YAPILMIŞTIR,BİLEKLİKLERİMİZ DERİ VE TAŞTAN YAPILMIŞTIR. CAM KAVANOZLAR SU BAZLI ÖZEL BOYALARLA YAPILMIŞTIR ELDE YIKANABİLİR.

SİTEDEN HAVALE YOLU İLE ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTEYENLER BEĞENDİĞİ ÜRÜNÜN KOD NUMARASI İLE SİPARİŞ VEREBİLİRLER.ÖNCE  SİPARİŞİNİZİ yapsatt@hotmail.com ADRESİNE MAİL ATARAK GİRİN SONRA ÜRÜNÜN FİYATINI  İŞBANKASIALİAĞAŞUBESİ:ŞUBEKODU:3475 İBANNUMARASI:TR710006400000134750718939 HESAP NUMARASI:0718939 YATIRIN ÜRÜNÜNÜZ EN GEÇ BİRHAFTA İÇİNDE GÖNDERİLECEKTİR.VE TÜM AŞAMALARDAN HABERDAR EDİLECEKSİNİZ.KARGO ALICIYA AİTTİR.

 

 © 2015. yapsatt.com - Tüm Hakları Saklıdır

!KARGO BEDAVA
100 TL ve üzeri siparişlerinize

PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.